Angajam personal întreținere generala hoteluri 4-5 stele – Spania

0

Compania Enjoy Jobs Recruitment pune la bataie 15 posturi pentru personal mentenanta generala lant mare de hoteluri din Portugalia, Spania, Anglia si Franta.
Se ofera contact legal pe o perioada de minim 6 luni cu anagajatorul portughez existand posibilitatea de prelungire.
Salariul este de 1000-1100 Euro net/luna.
Programul este full-time, cu 40-45 ore/saptamanal, 2 zile libere pe saptamana.
Chiria este gratuita si pusa la dispozitie de catre angajator.
Mesele sunt incluse in fiecare zi de munca.

Cerinte:
Experienta de minimum 1-2 ani in intretinere case, cladiri sau hoteluri (vopsit, tamplarie, reparatii generale, electrice, aer conditionat)
Limba engleza nivel mediu-conversational
Seriozitate si profesionalism

Responsabilitati:
-intretinere, reparatii si renovari cladiri civile sau hoteluri.

Angajatorul va va ajuta in privinta obtinerii actelor legale in Portugalia si a contului bancar.
Nu percepem taxe de mediere sau comisioane!
Va asteptam CV ul in limba engleza pe adresa office@njoyjobs.ro sau telefonic la 0760847527 ori 0761796112.

Mult succes!
Echipa Enjoy Jobs

Comentarii

Comentarii

Citește și

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata