Locuri de munca in hoteluri

0

Arbex Amsterdam recruteaza personal ,

Cameriste hotel

Noi lucrăm cu cele mai bune hoteluri în Amsterdam. Va oferim un loc de muncă, cazare, asigurare medicala și transport ,coordonatori romani ca sprijin.

În prezent, suntem în căutare pentru persoanele interesate sa lucreaze în strainatate , în hoteluri de cinci stele din Amsterdam

PLECARI IMEDIATE !!Cunostinte de limba engleza minime si fara .

CUM SE LUCREAZA?

Camerista / se implică în curatarea camerelor de hotel. Munca necesită un accent pe detaliu și precizie în menținerea unor standarde adecvate de curățenie. Pentru că noi servim cele mai bune hoteluri, nivelul de curățare trebuie să fie, de asemenea, de mare calitate . Înainte de a începe munca, fiecare camerista are cursul de formare, pentru a ajunge să cunoască specificul muncii.

Principalele atribuții ale cameristei sunt:

-aspirat,

-schimbarea lenjeriei de pat, prosoape,

-curățare oglinzi, fitinguri și grupuri sanitare,

– înlocuirea produselor cosmetice și produse de igienă destinate pentru oaspeți.

CERINȚE

Persoanele interesate sa lucreze trebuie să îndeplinească următoarele cerințe:

-disponibilitate pentru o perioadă de șase luni.

-lipsa de tatuaje în locuri vizibile (mâini, gât, picioare) și piercing pe fața ,

-fără antecedente penale,

-comunicare, energie în acțiune, motivație, atitudine prietenoasă altor persoane (colaboratori, colegi de cameră)

-cultura personală.

Nu necesită experiență de munca în hoteluri. Dar, dacă aveți, va fi un avantaj suplimentar.

-Ora de munca este platita cu 9,43 euro brut /

-Salarii la saptamana,

-Cazari utilate ,transport decontat prima luna de zile,

NU PERCEPEM COMISIOANE!!!

Sunati la !!741022217

Comentarii

Comentarii

Citește și

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata