Locuri de munca in Germania – Agentia Gastrojob selectioneaza personal

0

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
– cunoscator de limba italiana, germana sau greaca
– muncitori la locul de munca
– personalitate placuta
– seriosi si responsabili
– cu experienta in restaurant

Descrierea jobului

Agentia Gastrojob, situată in Germania, selectioneaza personal (fete, baieti, cupluri) pentru locuri de munca in Germania in domeniul gastronomic pentru postul de: bucatar, ajutor bucatar si ajutor in bucatarie, chelneri, barmani, ospatari, in restaurante, pizzerii si gelaterii/Eiscafe.
Bonusuri:
• cazare gratuita si masa gratuita
• asigurare medicala la locul de munca
• salariu intre 1000-1500 € net/luna
• contract de munca pe timp nedeterminat sau determinat.

Cerinte:
• cunostinte de limba germana, italiana sau greaca la nivel conversational
• seriozitate din partea candidatilor si punctualitate
• posibilitate de plecare imediata
• bunavointa de munca.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul in limba romana, germana sau italiana pe adresa de email: info@gastrojob-europe.de sau pot obtine informatii la nr de tel: 00496187906330; 00491726155120 (Whatsapp), www.gastrojob-europe.de.

Comentarii

Comentarii

Citește și

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata