Angajam lucratori comerciali/Casieri- Supermarket Otopeni

0

Angajam lucratori comerciali/Casieri- Supermarket Otopeni(transport asigurat din Ploiesti)

* Lucrator comercial/ Casier Supermarket Otopeni:

Cerinte:
– Studii medii – Persoane stabile si serioase
– Disponibilitate de a lucra in schimburi si in week end Beneficii
– Salariu foarte atractiv; – Tichete de masa;
– Bonusuri si prime in functie de performante;
– Mediu de lucru profesionist, cu posibilitati reale de dezvoltare.
– se asigura transport Gratuit din Ploiesti si din zonele limitrofe implicit din zonele aflate in vecinatatea supermarket-ului

Descrierea jobului:

Ce vei face tu pentru noi?
Vei Aranja produsele in raft

Vei Raspunde de alimentarea permanenta a raionului;
Vei lipi etichete si coduri de bare pentru produsele receptionate;
Vei cunoaste magazinul si produsele din zona sa de responsabilitate;
Vei scana produsele asezate de catre clienti pe banda ;
Vei incasa contravaloarea produselor achizitionate de catre clienti ;
Intampini clientii cu respect si cu zambetul pe buze ;
Aseaza marfa in raft respectand termenele de valabilitate.

Sunati la Numarul de telefon 0732013484!!!

Angajam barbati operatori productie/Manipulanti Fabrica Zona Industriala Ploiesti – salariu motivant+ tichete de masa

Angajam Sudori Mig Mag/ Lacatusi Constructii metalice Ploiesti: salarii incepand de la 2000 net pana la 3000 net;

Comentarii

Comentarii

Citește și

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata