Angajam Receptioner Comenzi LIDL in Marea Britanie

0

Angajam receptioner comenzi casca pentru LIDL in Anglia (Bristol/Runcorn/Exeter/Wednesbury) cu incepere imediata.Nu e necesara experienta anterioara, dar va reprezenta un avantaj. Instruirea va fi pusa la dispozitie de catre persoanele autorizate de la locul de munca. Intruirea dureaza o zi, si va fi platita. Aveti oportunitatea de a va dezvolta pe plan profesional in cadrul LIDL.

Responsabilitatile vor include:

– Preluarea comenzilor
– Impachetarea comenzilor
– Verificarea defectelor sau a elementelor lipsa
– Stocarea bunurilor
– Incarcarea bunurilor pentru a fi livrate
– Intretinerea curateniei la locul de munca.
Cerinte:

– Limba engleza nivel rezonabil
– Harnic, fiabil si flexibil.

Ce va oferim:

– Salariu competitiv (intre £360 si £450 pe saptamana),
– Plata saptamanala
– Incepere imediata
– Contract de munca legal in UK
– Contract permanent dupa 6 luni
– Asistenta din partea consultantilor nostri dedicati.
– Facilităţi moderne, cantina, parcare
Candidatii interesati sunt rugati sa ne contacteze la 0770 730 119 si la 0771 151 155 , sa aplice online sau sa ne trimita CV-ul.
Gap personnel group sunt implicati in selectia, recrutarea and dezvoltarea profesionala a celor mai buni oameni, bazandu-se doar pe corespondenta dintre criteriile de selectie ale candidatiilor si acel locul de munca.

Comentarii

Comentarii

Citește și

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata