Angajam Operatori Depozit alimentar

0

Angajam Operatori Depozit alimentar pentru Natures Way Foods din Marea Britanie cu incepere imediata. Acest job se va desfasura in depozit, nu va fi necesara experienta anterioara, dar va reprezenta un avantaj. Instruirea va fi pusa la dispozitie de catre persoanele autorizate de la locul de munca.. Aveti oportunitatea de a va dezvolta pe plan professional.
Responsabilitatile vor include:
· Adaugarea ingredientelor (lefume si fructe), impachetarea, etichetarea
· Verificarea defectelor sau a elementelor lipsa
· Stocarea bunurilor
· Intretinerea curateniei la locul de munca.

Cerinte:
· Nu este necesara Limba engleza insa, constituie un avantaj
· Harnic, fiabil si flexibil.
· Disponibilitatea de a munci in week-end
· Disponibilitatea de a munci in schimburi de zi / Noapte.

Ce va oferim:
· Salariu competitiv (intre £260 si £450 pe saptamana) ; Salariu: 8,21 Lire/ora si orele suplimentare 10,26 Lire/ora
· Plata saptamanala (salariu)
· Incepere imediata
· Contract de munca legal in UK, suport cazare, suport transport
· Asistenta din partea consultantilor nostri dedicati.
· Facilităţi moderne

Descrierea companiei
Gap Personnel Group se află in top 3 agenţii de recrutare industriale independente din Marea Britanie, existand pe piaţa britanică de peste 20 de ani. Din 1997 a castigat numeroase premii prestigioase care au contribuit la procesul de angajarea a peste 8000 de candidati anual in toată Marea Britanie. De asemenea , oferă locuri de muncă în cele mai mari şi mai înfloritoare sectoare de ocupare a forţei de muncă. In aceasi timp, dispune de peste 260 de recrutori dedicati, in cele 26 de agentii existente in Marea Britanie, generând o cifră de afaceri de peste 100 de milioane de lire sterline pe an.
Gap Personnel Group SRL
Numere de telefon
Telefon fix: +40 364 730 216
Mobil: 0771 151 168, 0770 730 119, 0771 151 155
Cluj-Napoca 400000, Calea Turzii 185/2
www.gap-personnel.ro

Comentarii

Comentarii

Citește și

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata